Katalog kursów

CIPT - Certified Information Privacy Technologist

CIPT - Certified Information Privacy Technologist

Certyfikat CIPT pokazuje, że masz wiedzę, jak budować strukturę prywatności swojej organizacji od podstaw. Dzięki regulacjom na całym świecie, wzywającym specjalistów zajmujących się technologiami, do wdrażania polityki prywatności w swoich usługach i produktach, rynek pracy dla profesjonalistów z branży IT znających się na polityce prywatności nigdy nie był silniejszy.

Czy pracujesz w branży informatycznej w zakresie bezpieczeństwa czy inżynierii - CIPT jest dla Ciebie. Podobnie gdy zajmujesz się projektowaniem systemów bezpieczeństwa, inżynierią oprogramowania, zarządzaniem danymi lub audytem.

Niezależnie od tego, czy pracujesz w sektorze publicznym czy prywatnym, umiejętności dotyczące bezpieczeństwa informacji szybko stają się koniecznością - i to jest świetna okazja by tych kompetencji nabyć.

CIPT jest pierwszą i jedyną na świecie certyfikacją tego typu. Została uruchomiona przez IAPP w 2014 r., aby zaspokoić rosnącą potrzebę, którą tylko specjaliści z branży technicznej mogą wypełnić - zabezpieczając prywatność danych na wszystkich etapach cyklu życia produktów i usług IT.

Certyfikaty IAPP w zakresie prawa i praktyki w zakresie ochrony prywatności i danych osobowych wprowadziły do gospodarki informacyjnej tysiące profesjonalistów. Teraz specjaliści z dziedziny technologii mogą wynieść wiedzę o prywatności - i swoją karierę - na wyższy poziom.

Po szkoleniu

  • Będziesz znał najważniejsze pojęcia dotyczące prywatności i praktyki mające wpływ na IT
  • Będziesz wiedział jakie są oczekiwania i obowiązki dotyczące prywatności konsumentów
  • Będziesz wiedział jak wprowadzić politykę prywatności już we wczesne etapy produktów i usług w celu kontroli kosztów, dokładności, precyzji i szybkości wprowadzania na rynek
  • Będziesz potrafił ustalać zasady ochrony prywatności dotyczące gromadzenia i przekazywania danych
  • Będziesz potrafił stosować prewencję w kwestiach prywatności informacji w dobie „Internetu przedmiotu”
  • Będziesz potrafił uwzględniać prywatność w klasyfikacji danych i pojawiających się technologiach, takich jak przetwarzanie danych w chmurze, rozpoznawanie twarzy i nadzór
  • Będziesz wiedział jak komunikować kwestie prywatności współpracownikom takim jak kadra zarządzająca, marketing czy prawnicy.

Certyfikat

CIPT dostarczy Ci wiedzy odnośnie pojęć, terminologii i tematów, które trzeba znać, aby uzyskać certyfikat. Plan egzaminacyjny zakreśli Ci również, jakich pytań z każdego obszaru tematycznego można oczekiwać podczas egzaminu.

Categories

Bezpieczeństwo, RODO

O Akademii CSG

Specjalizujemy się w obszarach IT oraz OT. Prowadzimy szkolenia autoryzowane i autorskie, w dogodnych terminach, w grupach otwartych oraz zamkniętych.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przekazywanie wiedzy na najwyższym poziomie oraz w sposób dostosowany do potrzeb naszych słuchaczy. Wśród szkoleń w portfolio Akademii, każdy znajdzie coś dla siebie.