Katalog kursów

CIPP - Certified Information Privacy Professional

CIPP - Certified Information Privacy Professional

To jeden z najbardziej wszechstronnych, podążających z czasem i mocno rozchwytywanych globalnych programów szkolenia i certyfikacji w zakresie prywatności i ochrony danych. CIPP pomaga organizacjom zwiększyć zgodność z normami a zmniejszyć ryzyko, dając narzędzia praktyczne do zwiększania wartości firmy.

Od ponad 10 lat CIPP jest uznawany za najwyższy światowy certyfikat w zakresie prywatności. Od czasu jego wprowadzenia w 2004 r. CIPP pomogło rozwinąć umiejętności i karierę tysięcy profesjonalistów zajmujących się prywatnością i ochroną danych na całym świecie.

Co zyskujesz dzięki CIPP

Dzięki CIPP poznasz prawa i regulacje dotyczące ochrony prywatności oraz zasady ich stosowania. Będziesz wiedzieć jak zabezpieczyć swoje miejsce w gospodarce informacyjnej.

Certyfikat oraz egzamin

Uzyskanie poświadczenia CIPP oznacza, że osiągnięto podstawową wiedzę na temat szeroko pojętych koncepcji prawa i praktyki w zakresie ochrony prywatności i danych, w tym: prawa jurysdykcyjnego, przepisów i modeli egzekwowania prawa; zasadniczych pojęć i zasad prywatności; wymagań prawnych dotyczących obsługi i przekazywania danych i nie tylko.

Categories

Bezpieczeństwo, RODO

O Akademii CSG

Specjalizujemy się w obszarach IT oraz OT. Prowadzimy szkolenia autoryzowane i autorskie, w dogodnych terminach, w grupach otwartych oraz zamkniętych.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przekazywanie wiedzy na najwyższym poziomie oraz w sposób dostosowany do potrzeb naszych słuchaczy. Wśród szkoleń w portfolio Akademii, każdy znajdzie coś dla siebie.