Katalog kursów

CIPM - Certified Information Privacy Manager

CIPM - Certified Information Privacy Manager

Wnieś dodatkową wartość do organizacji i swojej kariery

Desygnowanie CIPM mówi, że jesteś liderem w administracji programami dotyczącymi prywatności i masz narzędzia do ustanowienia, utrzymania i zarządzania programem prywatności na wszystkich etapach jego cyklu życia.

CIPM jest pierwszą na świecie certyfikacją w zarządzaniu programem prywatności. Posiadanie CIPM oznacza, że nie tylko znasz przepisy dotyczące prywatności – ale wiesz jak to działa dla Twojej organizacji. Innymi słowy, jesteś osobą, do której powinno się zwrócić, jeśli chodzi o politykę prywatności.

Czego nauczysz się na szkoleniu

  • jak stworzyć wizję firmy
  • jak zorganizować zespół ds. Prywatności
  • jak opracować i wdrożyć program ochrony prywatności
  • jak komunikować się z interesantami/udziałowcami
  • jak mierzyć wydajność
  • jak wygląda i funkcjonuje cykl życia operacyjnego programu ochrony prywatności

Certyfikat

Szkolenie CIPM zawiera wszystkie pojęcia i tematy, które trzeba znać, aby uzyskać certyfikat. Plan egzaminacyjny daje Ci pojęcie, jakiej ilości pytań z każdego obszaru tematycznego można oczekiwać podczas egzaminu.

Categories

Bezpieczeństwo, RODO

O Akademii CSG

Specjalizujemy się w obszarach IT oraz OT. Prowadzimy szkolenia autoryzowane i autorskie, w dogodnych terminach, w grupach otwartych oraz zamkniętych.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przekazywanie wiedzy na najwyższym poziomie oraz w sposób dostosowany do potrzeb naszych słuchaczy. Wśród szkoleń w portfolio Akademii, każdy znajdzie coś dla siebie.