19.09.2017- CCNA Routing and Switching - I - Wprowadzenie do sieci

Dodaj do ulubionych
Cena: PLN 1200
Kontakt e-mail: szkolenia[at]acsg.edu.pl
tel.: +48 71 307 51 73

Opis

Wprowadzenie do sieci to kurs stanowiący wprowadzenie do programu CCNA Routing and Switching. Kurs ten przygotowany jest dla osób, które nie posiadają wiedzy w zakresie podstaw sieci, jak również dla osób posiadających podstawowe doświadczenie w zastosowaniach produkcyjnych. Kurs wprowadzenie do sieci obejmuje wprowadzenie do architektury, struktury, funkcjonalności, komponentów, modeli sieci komputerowych. Ponad to podczas kursu omawiane są zagadnienia zasad oraz dobrych praktyk wdrażania adresacji IP, podstawy technologii Ethernet, zasady oraz komponenty transmisji danych, poczynając od medium transmisyjnego po usługi sieciowe wyższych warstw modelu OSI. Kurs daje słuchaczom możliwość zdobycia umiejętności budowania prostych sieci LAN, wykonania podstawowej konfiguracji urządzeń pośredniczących, wraz z zastosowaniem schematów adresacyjnych dla protokołu IP. Wiedza tego kursu jest niezbędna do uczestnictwa w kolejnych kursach programu CCNA Routing and Switching.

W celu zapisania się na szkolenie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, podpisanie przez osobe upoważnioną oraz przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Karta_zgłoszeniowa_2016.doc
Karta_zgłoszeniowa_2016.pdf

Informacje dodatkowe

Rozpoczęcie 2017-09-19
Tryb Tygodniowy
Ilość spotkań 11
Dzień Wtorek
Czas trwania [miesiące] 3

Lokalizacja

Wroclaw
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 4

O Akademii CSG

Specjalizujemy się w obszarach IT oraz OT. Prowadzimy szkolenia autoryzowane i autorskie, w dogodnych terminach, w grupach otwartych oraz zamkniętych.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przekazywanie wiedzy na najwyższym poziomie oraz w sposób dostosowany do potrzeb naszych słuchaczy. Wśród szkoleń w portfolio Akademii, każdy znajdzie coś dla siebie.