HISTORIA

Historia naszej Akademii sięga roku 2000, kiedy to Andrzej Cieślak założył pierwszą we Wrocławiu Akademię Cisco przy Ośrodku Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy w ramach programu Cisco Networking Academy Program. Prowadząc szkolenia autoryzowane przez firmę Cisco równolegle prowadzone były inne szkolenia z zakresu IT.

Szybki rozwój i potrzeby słuchaczy doprowadziły do stworzenia Instytut Technologii Informatycznych we Wrocławiu, który sukcesywnie zwiększał rozszerzał i rozwijał szkolenia od podstawowych do wysoce wyspecjalizowanych szkoleń z zakresu IT oraz OT. W ramach Akademii nasi Instruktorzy rozwijali swoje kompetencje, uzyskując najwyższe uprawnienia do prowadzenia wszystkich autoryzowanych przez Cisco szkoleń, aż po uprawnienia do szkolenia instruktorów na najwyższych stopniach programu CNAP w zakresie transmisji i bezpieczeństwa danych.

Akademia CSG to kolejny krok w rozwoju naszej kadry, aby zapewnić kompleksowe szkolenia z zakresu technologii transmisji i bezpieczeństwa danych w obszarze infrastruktur biurowych oraz przemysłowych. Jako jedyni w Polce dostarczamy szkolenia, w ramach których przekazujemy wiedzę pozwalającą na połączenie światów IT oraz OT.

Praw­dzi­wa wie­dza to zna­jomość przyczyn.
Arystoteles
Sa­ma wie­dza nie wys­tar­czy, trze­ba jeszcze umieć ją stosować.
Johann Wolfgang Goethe
Wyob­raźnia jest ważniej­sza od wie­dzy, po­nieważ wie­dza jest ograniczona.
Albert Einstein

Akademia CSG

Akademia CSG specjalizuje się w szkoleniach w obszarze IT oraz OT.
Uczymy już ponad 16 lat. Wiedzę zdobytą podczas realizacji niezliczonych projektów w obszarze transmisji danych oraz bezpieczeństwa w IT oraz OT, przekazujemy naszym słuchaczom z pasją i oddaniem, mając nadzieje, że zaszczepimy we wszystkich naszych słuchaczach bakcyla najnowszych technologii.
Od 2000 roku nasi Instruktorzy prowadzą szkolenia w ramach Cisco Networking Academy Program. Programy nauczania w naszej Akademii obejmują różnorodne technologie implementowane na sprzętach dedykowanych do biur, jak i do przemysłu.

NetAcad

Akademia Sieci

IndAcad

Akademia Przemysłu

InsAcad

Akademia Bezpieczeństwa Przemysłu
Wybrane opinie
"Z oferty szkoleniowej prowadzonych przez Instruktorów Akademii korzystam od ponad pięciu lat. Podstawową zaletą kursów prowadzonych jest niemal nieograniczony dostęp do sprzętu, na którym można przećwiczyć zróżnicowane konfiguracje oraz rozwiązywanie problemów w rozbudowanych topologiach sieciowych. Doświadczona kadra instruktorska pomaga przyswoić zagadnienia z zakresu ścieżek certyfikacyjnych Cisco w kontekście wymagań egzaminacyjnych, jak również stosowania najlepszych praktyk, czy rozwiązywania problemów sieciowych w codziennej pracy inżyniera. Uczestniczyłem w warsztatach na poziomie CCNP (R&S, Security) oraz CCIE (R&S). Polecam."
Marcin Jurczyk Advisory IT Architect, IBM GSDC Polska Sp. z o.o.
"Polecam każdemu kursy sieciowe. Uczęszczam na kursy Instruktorów Akademii od ponad 5 lat i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wszystkie tematy są szczegółowo omawiane, instruktorów cechuje pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do słuchaczy."
Paweł Gładysz Head of Networking Department , itQ Data Center
"Organizacja szkoleń jest profesjonalna, zapewnia rzetelne przygotowanie do egzaminów teoretycznych i praktycznych. Laboratorium udostępniane kursantom wyposażone jest w nowoczesny sprzęt sieciowy, dostępny dla każdego uczestnika szkolenia. Instruktorzy posiadają szeroką wiedzę oraz doświadczenie praktyczne. Warte podkreślenia jest ich zaangażowanie w przekazywanie wiedzy kursantom."
Tomasz Skorupa
"Zajęcia prowadzone przez panią Barbarę Szymańską i pana Andrzeja Cieślaka należą do wyjątkowych. Prowadzący z pełnym zaangażowaniem i niespotykaną dotąd pasją ukazują prawdziwe oblicze sieci, którego na próżno szukać w innym kursach. Są to osoby, które całą swą pozytywną energię poświęcają, by zaszczepić wśród początkujących pasjonatów bakcyla cudownego świata struktury sieciowej. Profesjonalne podejście do tematu, niespotykane u żadnego dotąd prelegenta zaangażowanie, rzetelne i pełne poświęcenia rozwiązywanie problemów, mających swe odpowiedniki w realnym świecie, dążenie do osiągnięcia perfekcji i rozkładanie protokołów na czynniki pierwsze to najlepiej opisujące cechy pani Barbary i pana Andrzeja. Uczestniczyłem dotąd w wielu kursach na terenie Polski jak i poza granicami naszej ojczyzny. Nie spotkałem dotąd tak fachowych i profesjonalnych mentorów. Z największą przyjemnością, spokojem ducha i czystym sumieniem polecam jakiekolwiek zajęcia prowadzone przez obu prelegentów, niezależnie czy są to szkolenia, kursy certyfikujące, warsztaty dokształcające, czy po prostu zwykłe konsultacje. Dowodem na me słowa niech będzie fakt, iż od ponad 7 lat nieustannie uczestniczę w różnorodnych zajęciach, prowadzonych przez wspomnianych instruktorów."
Dawid Mitura Network Engineer, ENTIRETEC AG

O Akademii CSG

Specjalizujemy się w obszarach IT oraz OT. Prowadzimy szkolenia autoryzowane i autorskie, w dogodnych terminach, w grupach otwartych oraz zamkniętych.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przekazywanie wiedzy na najwyższym poziomie oraz w sposób dostosowany do potrzeb naszych słuchaczy. Wśród szkoleń w portfolio Akademii, każdy znajdzie coś dla siebie.